D.K.

D.K.

Tak, ten brzydal na górze to ja, niestety….

Nazywam się Damian Kuliński i od zawsze chciałem, aby moje życie nie było schematem oraz nudą.

Od kilku lat prowadzę działalność gospodarczą oraz studiuje na Politechnice Warszawskiej na studiach uzupełniających.

W 2012 roku otrzymałem tytuł inżyniera Politechniki Warszawskie na kierunki Zarządzanie i Inżynieria produkcji.

Wierzę, że chcieć to móc – a Tobie chce na własnym przykładzie pokazać, że Twój sukces zależy tylko od Ciebie.

Jestem otwarty na nowe znajomości oraz chętnie się uczę. Interesuje się szeroko rozumianym biznesem oraz nowoczesnymi technologiami. Nie patrzę na świat przez różowe okulary, ale jestem optymista i patrzę z uśmiechem w przyszłość. Staram się powoli osiągać wolność finansową oszczędzając oraz inwestując zarobione pieniądze o czym właśnie tutaj zamierzam wam pisać.

Nie szukam magicznego dochodu pasywnego z Internetu, gdzie kasa sama płynie, a ja leżę do góry brzuchem i nic nie robię. NIE ZAMIERZAM TUTAJ WCISKAĆ KITU ŻE W TYDZIEŃ ZAROBISZ DWA MILIONY PRACUJĄC MINUTĘ DZIENNIE.

Uważam że sukces to świetny pomysł, szczęście oraz przede wszystkim ciężka praca i systematyczność.

Nie lubię narzekaczy, leni i pesymistów – pozostają bierni w kwestii zmian, a jedyne co potrafią robić to gadać, i to duuuużo gadać.

Ja nie mam super wykształconych zdolności pisarskich, ale staram się pisać zwięźle i na temat, zamiast gadania zdecydowanie preferuje działanie.

Chciałbym aby ten blog skupiał ludzi ambitnych, ludzi mających wizje oraz pomysły. Chciałbym abyś TY – skoro go czytasz – odezwał się do mnie i powiedział mi o sobie. Skoro tu jesteś to znaczy, że szukasz odpowiedzi i pomocy w realizacji swoich celów – może razem pójdzie nam lepiej?

A może to TY czytasz tego bloga, dysponujesz dużym kapitałem i zasobami  i szukasz osoby, która nie boi się wyzwań i ma ogromną chęć do rozwoju oraz nauki? Może chciałbyś zaproponować mi udział w ciekawym projekcie albo przedsięwzięciu? – odezwij się do mnie – daj mi szansę się rozwijać.

Nie pozjadałem wszystkich rozumów, wiem że jeszcze mało umiem, ciągle jestem bardzo głupi – ale chcę się uczyć, zdobywać, odkrywać, kreować.

To chyba wszystko o mnie, a teraz zaparz sobie kawkę, otwórz piwko i zacznij czytać od samego początku.