Witam Cię na blogu Od Zera Do Milionera – mam nadzieje, że nie będzie to Twoja ostatnia wizyta – zachęcam Cię do zapoznania się obecnymi wpisami oraz do subskrypcji nowych – zapisz się do newslettera po prawej stronie.

Od zera do milionera – to nie tylko pieniądze.

To sposób myślenia, dbania o siebie i aktywny tryb życia.

To spojrzenie na świat z perspektywy kreatora, osoby która chce mieć wpływ na to co się wokół niej dzieje – jest aktywna, a nie pasywna.

To ciekawość świata, częste podróże, wymiana doświadczeń oraz długie godziny rozmowy z ciekawymi ludźmi.

To nie tylko słowa, ale przede wszystkim czyny.

Jeśli jesteś taką osobą ten blog to miejsce dla Ciebie.

Wyróżnij się!

Chcesz być kimś – nie możesz być taki jak wszyscy – nie bądź leniem, nie narzekaj, nie mów że nie ma pracy, nie płacz, że są wysokie podatki. Skup się na tym, żeby miejsce pracy stworzyć, płać podatki bo jeśli je płacisz to znaczy że zarabiasz – skup się na tym żeby zarabiać więcej, rzucaj sobie wyzwania, planuj, realizuj, bądź kreatywny i aktywny!

Większość społeczeństwa nie ma w sobie na tyle ikry, aby dopiąć swoje postanowienia. Wielu rzuca słowa na wiatr, których nigdy nie przekują w czyny – a szkoda ponieważ wiele pomysłów wartych jest wdrożenia. Ale brakuje chęci oraz motywacji. Perspektywa długiego czasu trwania również odstrasza, no ale dzięki temu na “podium” sukcesu zostaje garstka i to właśnie TY możesz się z niej znaleźć.

Chcieć to móc – od Ciebie zależy czy osiągniesz sukces!

Celem tego bloga jest pokazanie, że z małych kwot przy małych wyrzeczeniach każdy jest w stanie odłożyć duże kwoty i bezpiecznie rok w rok je pomnażać.

Pamiętaj też, że ten blog nie jest tylko dla mnie, ale jest przede wszystkim dla Ciebie – w 2014 roku znajdziesz tutaj wiele ciekawostek wskazówek oraz moich przemyśleń w kategoriach:

Finanse – ogólnie o finansach, giełda, lokaty, konta itp, itd

Kokos – w tej kategorii co oczywiste zamierzam się skupić na kokosowych inwestycjach

Zdrowie – tutaj będę powstawały wpisy związane ze zdrowiem, rozumianym przeze mnie jako aktywny tryb życia, treningi, odpowiednie jedzenie. Kilka wskazówek na temat tego jak mnie udało się zrzucić dość duży balast kilka lat temu.

Motywacja – tutaj od czasu do czasu znajdziesz wpis, który będzie wynikiem moich przemyśleń albo obserwacji. Po jego lekturze poczujesz energię oraz kopa do dalszego działania.

Podróże – tutaj przeczytasz gdzie byłem, dokąd chciałbym pojechać. Co jakiś czas wrzucę tutaj informację o promocjach albo fajnych i ciekawych miejscach wartych zwiedzenia.

Czytelnicy – chciałbym stworzyć tutaj społeczność ludzi ambitnych, ludzi którzy nie boją się wyzwań oraz stawiają sobie jasne i sprecyzowane cele. Co jakiś czas dostaje od Was listy z pytaniami oraz waszymi opowieściami – za waszą zgodą chciałbym je na blogu zamieszczać, aby pomagały innym w ich drodze i motywowały do dalszego działania – razem osiągniemy więcej niż osobno!

Czytaj regularnie tego bloga i nastrajaj się pozytywnie do życia – stawiaj sobie cele i przede wszystkim je realizuj. Podążaj ze mną droga od zera do milionera – zmień nie tylko wielkość swojego portfela, ale również sposób myślenia oraz postrzegania świata.

Pierwsze wpisy na blogu pojawiły się już w Grudniu 2010 roku, dlatego zachęcam Cię do lektury oraz do nauki i wyciągania wniosków z moich przemyśleń oraz wskazówek.

Remember think positive! ;-)